משרד עורכי דין משפחה וגירושין סמדר אלטרס

משרד עורכי הדין סמדר אלטרס מומחים בייצוג בתיקי משפחה וירושה לרבות, גירושין צוואות והתנגדויות לצוואות וכן ייצוג בערכאות השיפוטיות ובעלי ניסיון רב בשנים.

עורכת הדין סמדר אלטרס, הנה עורכת דין ומגשרת והיא עומדת בראש המשרד, הנחשב למשרד בוטיק מצליח ומוערך בתחום.

לעורכת הדין סמדר אלטרס ניסיון של למעלה מ- 21 שנה בהופעות וניהול תיקים מורכבים וסבוכים בבתי המשפט וכן בבית הדין הרבני, לרבות בנושאי חלוקת רכוש מורכבים כדוגמת: הגנה על נכסי נדל"ן, נכסי קריירה ומוניטין וכן זכויות סוציאליות ופנסיוניות (אנשי צבא קבע לפני פרישה), הליכי משמורת יחידנית, משמורת משותפת, תיקי גירושין מורכבים, תיקי צוואות והתנגדויות לצוואות, טיפול בסוגיות משפטיות מורכבות, שנראו תחילה כחסרות סיכוי, ויצוג איכותי בכל הערכאות.

סמדר אלטרס וצוות המשרד מציע עריכת דין מקצועית, אנושית ואפקטיבית כאשר אהבת האדם היא נר לרגלינו בתהליך המשפטי, וזאת לצד תהליך אישי של התפתחות, מתוך אמונה שאתה טוב כמי שאתה והסוף הוא נקודת התחלה.

הסטנדרטים המקצועיים שלנו הנם חסרי פשרות ואנו שואפים לדיוק צרכיו כמו גם ההישגים המבוקשים על ידי כל לקוח ולקוחה, כאשר הצבת היעדים בכל תיק הינו חלק מאסטרטגיית בניית התיק המוגדרת על ידי הלקוח עצמו כבר בתחילת הדרך.

הישג עבורינו הינו השגת המטרות והיעדים לשמם פנה הלקוח למשרדינו ומשכך, הוא משתנה מאחד לשנייה והוא מותאם באופן אישי לכל מקרה. צוות המשרד מונה "שחקני נשמה" המלווים כל אחד מלקוחותינו ליווי אישי, מקצועי ורואים בכך שליחות.

החזון שלנו הוא

לדעת איזה גשרים לחצות ואיזה גשרים "לפוצץ".

אנחנו מאמינים בשלום והסכמים הוגנים ובאותה מידה יש לנו את כל הכישורים, הניסיון, הידע והמקצועיות על מנת להילחם עבור הלקוח והלקוחה במטרה להשיג עבורו את הרצוי לו.

אנחנו נלך עם הלקוח והאמת שלו יד ביד עד הגיעו לחוף מבטחים כשהסוף היא נקודת ההתחלה.